jaki pokrowiec na fotele w samochodzie?

Osłony na fotele chronią tapicerkę samochodową, przed uszkodzeniem. Dodatkowo są łatwym sposobem na zmianę wnętrza samochodu. Dzięki osłoną na fotele, podróż jest bardziej komfortowa, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

W osłony na fotele warto zainwestować, gdy tylko zaczniemy wozić dziecko samochodem. Osłony świetnie zabezpieczą wnętrze samochodu, przed nadmiernie aktywnymi dziećmi. Osłony sprawdzają się najlepiej w przypadku tylnych foteli pojazdu.

Rodzaje materiałów osłon na fotele

Bardzo duże znaczenie ma materiał osłony na fotel. Od niego zależy jak będzie prezentowało się wnętrze auta, komfort użytkownika oraz trwałość pokrowca.

Najlepszym wyborem jest zakup pokrowca, który jest wykorzystywany do produkcji oryginalnych tapicerek samochodowych. Mowa tutaj o takich materiałach, jak: skóra ekologiczna, welur, żakard czy alcantara. Jeżeli wybierzemy, któryś z tych surowców, mamy zagwarantowane, że materiał będzie wytrzymały i świetnie zabezpieczy fotele samochodu.

Osłony na fotele samochodowe dla dziecka

Welur, jest bardzo miękkim materiałem, który nie nagrzewa się i nie daje chłodu. Swoją strukturą przypomina baranka. Korzystanie z takiego pokrowca, daje poczucie komfortu i jednocześnie nadaje świetny wygląd wnętrzu. Kolejną zaletą jest to, że welur jest również wytrzymałym materiałem.

Alcantara, jest materiałem wyróżniającym się niesamowitą trwałością. Wyglądem przypomina skórę zamsz. Jego struktura jest bardzo przyjemna w dotyku oraz gustowna.

Żakard, jest gładkim materiałem, o mocnej strukturze. Jest bardzo łatwy, do utrzymania w czystości. Bardzo często wybierane są pokrowce, właśnie z tego materiału. Jest to idealny materiał do samochodu, w którym przewożone są dzieci oraz zwierzęta.

Skóra ekologiczna, prezentuje się bardzo elegancko. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo proste. Idealne rozwiązanie do samochodu, w którym podróżują dzieci. Skóra ekologiczna, jest materiałem, który nie jest obojętny wobec temperatury. Latem dość mocno się nagrzewa, z kolei zimą mocno chłodzi.

Przeczytaj tez: http://magazyntuiteraz.pl/organizery-samochodowe-czym-sa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here