etui

Dzięki możliwości tworzenia szczegółowych nadruków na różnorodnych powierzchniach, w tym na gładkich i elastycznych materiałach, jakich używa się do produkcji nakładek do telefonów, projektowanie etui z prywatnych fotografii stało się dziś opcją dostępną dla szerokiego grona odbiorców. Stworzenie niepowtarzalnego case z nadrukowanym zdjęciem jest łatwe i nie zajmuje wiele czasu, a co najważniejsze, nie jest bardzo tanie.

Jak wygląda proces tworzenia indywidualnego pokrowca?

Możliwość samodzielnego zaprojektowania etui zawdzięczamy internetowym kreatorom udostępnianym przez firmy specjalizujące się w wykonywaniu nadruków na pokrowcach. Kreator prowadzi użytkownika krok po kroku przez wszystkie fazy procesu, aż do momentu akceptacji finalnego projektu. W pierwszym etapie wybieramy potrzebny nam model pokrowca. Następnie wskazujemy interesujący nas szablon, zgodnie z którym na powierzchnię etui zostaną nadrukowane wybrane przez nas grafiki lub zdjęcia. W kolejnym etapie wgrywamy interesujące nas zdjęcia i ewentualnie uzupełniamy je krótką notatką. Na końcu przyglądamy się finalnej wersji projektu i albo ją akceptujemy, albo wprowadzamy korekty. Projektowanie etui jest procesem niezwykle prostym. Obsłudze kreatora podołają nawet te osoby, które nie mają informatycznego doświadczenia.

Wybór odpowiednich fotografii

Do zdobienia powierzchni elastycznego pokrowca możemy wykorzystać gotowe, udostępniane przez firmę grafiki czy zdjęcia lub skorzystać z prywatnego katalogu fotografii w formacie cyfrowym. Co ważne, zdjęcia są automatycznie skalowane przez system, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na ich przycinanie i graficzną obróbkę. Przy projektowaniu case możemy sięgać po dowolny rodzaj zdjęć z prywatnej kolekcji. Najczęściej do zdobienia pokrowców wykorzystywane są pamiątkowe zdjęcia z wakacji, przedstawiające odwiedzone przez nas atrakcje turystyczne lub piękne pejzaże, a także fotografie bliskich i przyjaciół. Część osób korzysta również z przetworzonych na format cyfrowy, starych fotografii z dzieciństwa. Samodzielne projektowanie etui otwiera przed użytkownikiem nieograniczony wachlarz możliwości, pozwalając stworzyć pamiątkowy case dla siebie lub na prezent.

Do przygotowania nadruków można wykorzystywać dowolnego rodzaju zdjęcia w formacie cyfrowym. Najlepiej jednak sięgać po takie, które mają dla nas charakter sentymentalny, przywołują pozytywne wspomnienia i są ich namacalną pamiątką. Oczywiście do projektowania etui najlepiej używać zdjęć dobrej jakości. Wówczas jakość nadruku będzie lepsza, a dekoracyjność tak przygotowanego pokrowca większa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here