prezent DIY

Walentynki to święto zakochanych. Nie oznacza to, że aby były one udane musisz wydawać na nie dużo pieniędzy, aby zaimponować swojej drugiej połówce. W te święto liczy się przede wszystkim gest. Doskonałym do tego przykładem jest wykonanie prezentu prosto od serca. Takie prezent z pewnością spodoba się ukochanej osobie, ponieważ będzie wiedziała ile serca włożyłeś w to, aby go wykonać.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/co-zrobic-samemu-na-walentynki/

W walentynki stawiaj na prezenty wykonane od serca

Jeżeli masz w domu pociechy z pewnością znasz to uczucie, kiedy dziecko wręcza Ci własnoręcznie wykonaną laurkę. Momentalnie w oczach pojawiają się łzy wzruszenia a serce, aż ciśnie się z dumy. Taki prezent jest bez dwóch zdań najlepszym prezentem na świecie. Dlaczego jako dorosłe osoby nie utrzymujemy tego pięknego gestu i nie wręczamy samodzielnie wykonanych prezentów? Nikt przecież nie powiedział, że w Walentynki nie można dostać od swojej ukochanej połówki na przykład ręcznie malowanego kubka z logiem jego ulubionego zespołu? Włączmy odrobinę kreatywności i działajmy!

Co sprawdzi się jako walentynkowy prezent DIY?

Wiele rzeczy, który zrobisz od serca, będzie cenniejsze dla drugiej osoby niż najdroższy prezent materialny. Takie prezenty warto jest doceniać. W takie prezenty, które są samodzielnie wykonane z pewnością włożone jest zdecydowanie więcej emocji, niż w gotowy kupiony prezent!

  • Świeczka DIY jest to idealny prezent dla kobiety, która posiada duszę romantyczki oraz uwielbia spędzać wieczory w nastrojowy sposób.
  • Peeling DIY jest to zawsze pomysł na prezent trafiony w samo sedno. Dlaczego? Możesz dodać do nich składnik, który uwielbia Twoja druga połówka. W ten sposób stanie się dodatkowo spersonalizowany i dobrany pod wyjątkową dla Ciebie osobę.
  • Kule do kąpieli DIY – Twoja ukochana z pewnością padnie z wrażenia, kiedy zobaczy własnoręcznie wykonane kule do kąpieli. P.S jest to genialny sposób na randkę ze snów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here