Profesjonalny portal łowiecki

Po obejrzeniu filmu pt. „Pokot”, myśliwych postrzegano w złym świetle. Ten negatywny obraz został wzmocniony na skutek informacji na temat polowania na zwierzęta leśne pod wpływem alkoholu czy przypadkach, kiedy dzika pomylono z człowiekiem. Na szczęście większość mężczyzn zajmujących się tą profesją przestrzega zasad i rozumie, czym jest myślistwo. Powstają nawet różne strony internetowe, które przedstawiają prawdziwą rzeczywistość społeczności myśliwych. Takim profesjonalnym portalem jest np. Łowiec.

Wstąpienie do koła łowieckiego

Ten wspomniany, największy portal łowiecki opisuje myślistwo jako sposób na kontrolowanie zwierzyny. Poza tym przedstawia, jak wygląda system kół łowieckich w naszym kraju. Wchodząc tam, każdy może dowiedzieć się, na czym polega wstąpienie w szeregi koła łowieckiego.

Okazuje się, że trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze ważna jest pełnoletność, a po drugie posiadanie obywatelstwa polskiego. Nie bez znaczenie jest także odpowiedni charakter i niekaralność oraz rozumienie, czym jest moralność.

Zanim jednak nawiążemy ciekawe znajomości i wyruszymy na pierwsze polowanie, najpierw musimy odbyć roczny staż oraz zapisać się na szkolenie, gdzie przekazywana jest tradycja i wiedza związana z troską o przyrodę i zasady obowiązujące w świecie łowczych. Na konie czeka nas specjalny egzamin.

Portal Łowiec.com.pl – cel powstania

Po zdaniu sprawdzianu na pozytywną oceną, będzie można należeć do społeczności myśliwych. Właśnie dla takiej grupy osób stworzono przyjazny i profesjonalny Myśliwski Portal Ogłoszeniowy. To miejsce, w którym z łatwością da się umieszczać ogłoszenia łowieckie (komercyjne oraz indywidualne, oferty nowe i używane).

Ale najważniejszy cel tej strony, to spełnienie potrzeb początkujący i bardziej doświadczonych myśliwych. A także pokazanie, że członkowie Polskiego Związku Łowieckiego są osobami z prawdziwą pasją, przestrzegającymi etyki.

Co jeszcze znajduje się na stronie Łowiec?

Ogłoszenia łowieckie można dodawać zarówno jako gość, jak i zalogowany użytkownik. Wśród kategorii znajdują się między innymi: optyka, broń, odzież, psy i samochody, ale największe zainteresowanie budzi dział dotyczący akcesoriów.

Z racji tego, że jest to portal łowiecki, dla myśliwych oraz innych ludzi interesujących się tą profesją, przygotowano np. kalendarz polowań na konkretną zwierzynę od stycznia do grudnia. Co więcej, w zakładce blog publikowane są artykuły związane chociażby z gwarą myśliwską i zwierzętami podlegającymi ochronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here